Váš prohlížeč není podporovaný - stránky se nemusí zobrazit správně. Použijte podporovaný prohlížeč.


 

toulavoustezkou 

Alba oblíbenců

Alba lidí, které má toulavoustezkou v oblíbených

reklama

139 fotek, 25.7.2018, 54 zobrazení, 76 komentářů | architektura, cestování, krajina, kultura, města
Cheb (německy Eger), je město ve stejnojmenném okrese a v Karlovarském kraji, 40 km jihozápadně od Karlových varů a 5 km od hranic s Německem na řece Ohři. První historicky dochovaná zmínka o Chebu, centrálním městě celého někdejšího Chebska pochází z roku 1061. Hlavní průmysl je zde strojírenský, textilní, kovodělný, stavební, dřevozpracující a potravinářský.
Do konce druhé světové války byla převážná část obyvatelstva německá a Cheb byl důležitou součástí Sudet. Po skončení války byli němečtí obyvatelé vysídleni a město se z velké části vylidnilo. Žije zde přibližně 32 tisíc obyvatel. V Chebu se nachází sedm základních škol, dvě střední školy, jedna praktická škola, gymnázium a Fakulta ekonomická Západočeské univerzity.
*
EXOD 2018
25.7.2018 - 1.8.2018
Základna: Cheb
Vedoucí: PaedDr. Jiří Michal
86 fotek, minulou středu, 16 zobrazení, přidat komentář
Z letošní Rudy jen jedno album - vzhledem k termínu výrazně zkrácený pobyt a místo dvoudenního vandru jen jednodenní výšlap (ovšem s báglem s noční výbavou).
24 fotek, v pondělí, 26 zobrazení, 2 komentáře
53 fotek, 22.7.2018, 40 zobrazení, 4 komentáře
Dvoudenní toulání se pod Zvičinou kolem Horní Brusnice a Mostkem...a úžasný večer se soukromým koncertem ryvolovek u Rolfa na T.O. Severní Karolína
12 fotek, 22.7.2018, 35 zobrazení, 14 komentářů
87 fotek, v pondělí, 8 zobrazení, přidat komentář | cestování, krajina, příroda, vesnice
České Středohoří
140 fotek, v pondělí, 67 zobrazení, přidat komentář
32 fotek, minulou neděli, 265 zobrazení, přidat komentář | kultura, lidé, ostatní, události
Právě uplynul rok, kdy nám zemřela naše kamarádka Marcelka – Žabička. Tak se nás v letním žáru sešlo několik kamarádů, abychom vystoupali na strmou brdskou horu Slonovec u Čenkova, kde se nachází symbolický trampský hřbitov. Poklonili jsme se pomníčku Žabičky i ostatním kamarádkám a kamarádům a poseděli u nedalekého ohniště, kde nemohl být zapálen oheň. Nakonec jsme se přesunuli do čenkovské trempovny, kde kamarádi Karel a Vajgl hráli dlouho do noci.
44 fotek, minulou neděli, 47 zobrazení, přidat komentář
157 fotek, minulý týden, 73 zobrazení, přidat komentář
221 fotek, minulý týden, 24 zobrazení, přidat komentář
50 fotek, červen až srpen, 19 zobrazení, 15 komentářů | architektura, cestování, koníčky, kultura, země
a už tu máme další albo fotek s památkami sv.Jana Nepomuckého - našeho Johánka :D - teď se mě to povedlo nafotit - za dva měsíce :D - jsem dobrej :D - já vím :D
Nafoceno od 14.6.-10.8.2018 - a pojedeme dál
49 fotek, minulý týden, 4 zobrazení, přidat komentář
22 fotek, minulý čtvrtek, 165 zobrazení, přidat komentář | kultura, lidé, města, ostatní, události
Když je v Praze abnormální hic…, tak je lepší slezinu udělat v přírodě. A nemusíme do Měchenic ani jinam z města. Stačí vyrazit na Petřín, kde je odlehlé místo s celodřevěným sroubeným kostelem svatého Michala (před válkou přivezeného z naší Československé Podkarpatské Rusi, kterou nyní okupuje Ukrajina). Večer se sešli kamarádky a kamarádi z různých osad, abychom si zazpívali se Svišťovým orchestrem. Prostě, byla pohoda.
17 fotek, minulý týden, 28 zobrazení, přidat komentář
Na Salaši jsem byl dříve 2x, ale pouze v pátek na otočku, ale letos jsem mohl být svědkem i sobotního dne. Na místo jsem dorazil po práci. Kdy už bylo po soutěžích, které od pohledu byli vypečené a hladové. Vše probíhalo v poklidu a přátelském duchu. Zažívali jsme opravdvé teplo které panuje v letošním létě. Při zapálení se nás zde sešlo na 60 kamarádů a kamarádek. Proběhlo vyhlášení vítězů ze soutěží a následně volná zábava. Kdo uměl tak hrál na nástroje, takže permanentně hrálo 6 muzikantů. Panovala skvělá nálada a povídalo se. Myslím, že výroční oheň se velmi vydařil.

Rajce.net je největší česká sociální síť
zaměřená na sdílení fotografií a videí.

Nabízí neomezený prostor zdarma, snadnou a rychlou výrobu fotoknih i jiných fotoproduktů.